CODEBOX – Zacznij tutaj! (nowy)

Od czego zacząć pracę z zestawem CODEBOX?

Witaj początkujący wynalazco!

Niezmiernie cieszymy się, że dotarł do Ciebie nasz zestaw do konstruowania robotów! Jeśli na początku czujesz się nieco zagubiony, NIC SIĘ NIE PRZEJMUJ! Już niedługo będziesz programować mikrokontrolery, podłączać czujniki, konstruować pojazdy i programować swoje roboty i zupełnie nie zauważysz, kiedy się tego wszystkiego nauczyłeś.

Sterownik LOFI Brain, który znajduje się w zestawie jest już zaprogramowany do pracy z aplikacją LOFI Blocks, LOFI Control i Scratchem. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków i możesz zacząć uczyć się programowania.

Wszelkie informacje na temat używania zestawu CODEBOX znajdziesz w naszej dokumentacji. Ale najpierw musimy przygotować Twój komputer do pracy z naszym zestawem.

Poniższa lista pokazuje kolejność, według której najlepiej konfigurować swój komputer:

Przygotowanie

Pracując z LOFI Robotami pamiętaj, że pracujemy TYLKO na przeglądarce Chrome. Jeśli przez przypadek w przyszłości będziesz programować robota z poziomu innej przeglądarki, to robot nie będzie reagował na Twoje polecenia. Jeśli na komputerze nie masz tej przeglądarki, możesz pobrać ją klikając w ten LINK

Jeśli już teraz wyświetlasz tę stronę w przeglądarce Chrome, to po prostu kliknij w link poniżej.

https://www.lofirobot.com/codebox/mac-czy-windows/

Jeśli używasz aktualnie innej przeglądarki, skopuj powyższy link i wklej go w pasku adresu w swoim Chrome i zatwierdź enterem.