CODEBOX TV – instrukcja montażu

INSTRUKCJA MONTAŻU MATRYCY LED Z ZESTAWU CODEBOX TV

Przygotowanie:

1) Aby prawidłowo zaplanować pracę przy składaniu CODEBOX TV, zacznij od przygotowania swojego miejsca pracy. Duża przestrzeń robocza będzie wskazana. Np. puste biurko lub duży stół będą idealnym miejscem do budowania,

2) Przygotuj także śrubokręt i wcześniej skręcone pudełeczko na śrubki. Pamiętaj że w zestawie znajdują się śrubki o trzech długościach: krótkie 12 mm i długie 20 mm i najdłuższe 70 mm. Natomiast wszystkie nakrętki są takie same,

3) Wyłamywanie elementów drewnianych z formatek – czynność warto wykonywać z wyczuciem i delikatnie, choć raczej zdecydowanie. Można robić to ręcznie, lub użyć małego nożyka do nacinania łączeń i wyjmowania. Przy tej czynności warto zachować szczególną ostrożność!

Życzymy mnóstwa zabawy i frajdy podczas składania! 🙂

Przygotuj części drewniane do zmontowania codebox TV:

Czesci_Codebox_tv_podstawowy

1) Włóż cztery najkrótsze śrubki (12 mm) w cztery otwory, w czterech rogach frontowego klocka z kratownicą, jak na rysunku:

CB_TV_składanie_front_4_srubki

2) Następnie połóż naszą frontową część razem z włożonymi śrubkami, na stole na płasko. Zrób to delikatnie, aby śrubki nie wypadły:

CB_TV_składanie_4_srubki_poziom_ii

3) Teraz umieść delikatnie matrycę LED na naszej kratownicy.

CB_TV_składanie_led_mocowanie

4) Umieść oczka LED w kratownicy tak, aby delikatnie się “zatopiły” w jej kratkach. Jeśli LEDy nie wpasowują się dokładnie w kratownicę, obróć matrycę LED o 90 stopni i spróbuj ponownie.

CB_TV_składanie_led_w

5) Umieść ramkę wokół matrycy LED:

CB_TV_składanie_ramka_moc

CB_TV_składanie_ramka_w

6) Umieść tylną część obudowy ekranu z logiem LOFI TV:

CB_TV_składanie_tyl_moc

7) Zwróć szczególną uwagę, aby wycięcie na elemencie tylnej obudowy, wpasowało się w gniazdo, do podłączenia TV-ka kablem:

CB_TV_składanie_tył_w

8) Na koniec skręć całą konstrukcję przy pomocy nakrętek:

CB_TV_składanie_nakretki_i

Konstrukcja CODEBOX TV jest gotowa!

CB_TV_składanie_CAŁOSC_opis