CODEBOX TV hologram – instrukcja montażu

Instrukcja montażu świecącego hologramu robota na matrycy led

Przygotowanie:

1) Aby prawidłowo zaplanować pracę przy składaniu CODEBOX TV, zacznij od przygotowania swojego miejsca pracy. Duża przestrzeń robocza będzie wskazana. Np. puste biurko lub duży stół będą idealnym miejscem do budowania,

2) Przygotuj także śrubokręt i wcześniej skręcone pudełeczko na śrubki. Pamiętaj że w zestawie znajdują się śrubki o trzech długościach: krótkie 12 mm i długie 20 mm i najdłuższe 70 mm. Natomiast wszystkie nakrętki są takie same,

3) Wyłamywanie elementów drewnianych z formatek – czynność warto wykonywać z wyczuciem i delikatnie, choć raczej zdecydowanie. Można robić to ręcznie, lub użyć małego nożyka do nacinania łączeń i wyjmowania. Przy tej czynności warto zachować szczególną ostrożność!

Życzymy mnóstwa zabawy i frajdy podczas składania! 🙂

Przygotuj wcześniej zmontowany wyświetlacz CODEBOX TV, jedną dodatkową drewnianą część oraz “hologram” – przezroczysty element z figurką robota :

CB_TV_składanie_holo_czesci

1) Na początku zerwij folie ochronną z przezroczystego elementu z figurką robota:

hologram_zdjecie_folii

2) Do wcześniej skręconego CODEBOX TV przykręć drewnianą nakładkę z naciętymi pasami. Użyj do tego średniej śrubki 20 mm. Umieść ją tak, jak na rysunku. Zwróć szczególną uwagę, aby gniazdo zasilające było tuż obok skręcanej śrubki:

CB_TV_składanie_holo_1

3) Kiedy pierwsza przykręcona śrubka trzyma naszą drewnianą nakładkę, można przykręcić kolejne trzy śrubki w analogicznych miejscach, tak jak na rysunkach:

CB_TV_składanie_holo_2

CB_TV_składanie_holo_3

CB_TV_składanie_holo_4

4) Teraz gotowy CODEBOX TV z przykręconą nakładką umieść w poziomie. Umieść przezroczysty element z figurką robota w piątej “szczelinie” od gniazda zasilającego.

CB_TV_składanie_holo_5

Konstrukcja CODEBOX TV z hologramem robota jest gotowa!

CB_TV_składanie_holo+end